ŞİRKETLER
19 Kasım 2021 17:56
Umut Çelik

Yıldızlı Cuma başlıyor

Kasım ayı indirim ayı ama alışverişin yıldızları, en çok Yıldızlı Cuma'yı bekliyor.

Yıldızlı Cuma başlıyor

ZUBİZU, 'Yıldızlı Cuma' kampanyalarında giyimden ayakkabıya, mobilyadan beyaz eşyaya, mutfak gereçlerinden süpermarket alışverişine kadar pek çok kategoride ekstra ayrıcalıklar sağlıyor.

Türkiye'nin ilk yaşam tarzı uygulaması ZUBİZU, alışverişin gerçek yıldızları olan dört milyon üyesini, indirim ve avantajlarla dolu bir Yıldızlı Cuma'ya davet ediyor. Yıl boyunca pek çok ayrıcalık sağladığı üyelerine kendilerini çok daha özel hissedecekleri bir alışveriş deneyimi hazırlayan ZUBİZU, hem online'da hem de offline'da çeşitli indirim fırsatları sunuyor.

Beşinci yılını geride bırakan ZUBİZU, giyimden ayakkabıya, mobilyadan beyaz eşyaya, mutfak gereçlerinden süpermarket alışverişine kadar pek çok kategoride ekstra ayrıcalıklar sunuyor. Şimdiye kadar, Arçelik, Beko, Enterprise, Emsan, Karaca, Madame Coco, Modanisa, n11.com ve Sina Pırlanta gibi güçlü markalarla iş birliği yaparak üyelerine pek çok avantaj ve fırsat sunan ZUBİZU, bu yıl avantaj portföyünü Arzum, Chakra, Defacto, Enplus, Flo, Instreet, Nine West ve Vivense gibi yeni markalarla zenginleştirdi.

EN ÇOK OKUNANLAR